Vážený zákazníku, rytiny na knoflíčky a šperky momentálně vyhotovíme za cca 4-6 dnů, vzhledem k vzrůstajícímu počtu objednávek. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se nejen gravírování na tel. 602 626 631. Děkujeme za pochopení a přejeme fajn nakupování.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Doprava a platba
  1. Dodání zboží a cena dopravy

Dodání zboží je zajištěno ZÁSILKOVNOU a cena dopravného je závislá na daném výběru doručení.

a) Doručení ZÁSILKOVNOU do zvolené výdejny

Cena: 60 Kč

b) doručení ZÁSILKOVNOU na adresu

Zásilkovna vlastní přepravní kapacity a v rámci služby “Zásilkovna domů” doručí zboží přímo na Vaši adresu. Tuto službu zajišťují svými vozy, nebo výběrem nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr je vybrán podle aktuální vytíženosti a kvalitě kurýrních společností. 

Cena: 80 Kč

c)  cena při nákupu nad 1500 Kč: ZDARMA

Zásilkovnou bude balíček doručen na vybranou výdejnu nebo přímo na adresu za 1-2 dny od podání. Jste informováni o trasování zásilky e-mailem a sms.

     2. Způsob platby a cena

2.1. Dobírka

Doběrečné zaplatíte při převzetí vybranému dopravci buď v hotovosti, nebo platební kartou.

Cena:

a) za zásilku na dobírku v ČR: 45 Kč 

b) platební kartou: ZDARMA

Poskytovatel platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.

Průběh platby: po vyplnění údajů karty a potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, lze platit kartami Master card a Visa

bezpečná online platba

Reklamace a dotazy k platbám směrujte na spol ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267

c) při nákupu nad 1500 Kč: ZDARMA

Poznámka: u vyhotovení služeb na zakázku, tj. šperky a manžetové knoflíčky s rytinou - gravírováním, přijímáme platbu pouze předem na účet, platba na dobírku není možná.

2.2. Bankovní převod

Po dokončení objednávky budou e-mailem zaslány údaje nutné k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 1491667014/3030 (AirBank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou, začneme ji zpracovávat a poté expedovat.

Cena: ZDARMA

    3.Osobní odběr

Osobní odběr neposkytujeme.