Vážený zákazníku, rytiny na knoflíčky a šperky momentálně vyhotovíme za cca 4-6 dnů, vzhledem k vzrůstajícímu počtu objednávek. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se nejen gravírování na tel. 602 626 631. Děkujeme za pochopení a přejeme fajn nakupování.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Diamantová rytina

Diamantová rytina vzniká pomocí CNC diamantové gravírky, která disponuje diamantovým hrotem ve tvaru kužele, díky němu vytváří velmi jemnou rytinu. Nahrazuje tak ruční rytí do kovu.

Diamantem je možné vyrýt text, logo, obrázek, znak nebo symbol podle přání. Rytina bude mít světlou barvu. Gravírka přenáší tmavou předlohu a výsledkem je světlá  rytina, vznikne kopie předlohy v tónech materiálu, který jste si zvolili. Zatímco rytina laserem je tmavá až černá, jelikož laserový paprsek vypálí předlohu do kovu.

Je vhodné gravírovat ocelové předměty, stříbro nebo zlato. U šperků ze slitiny kovu s vrstvou Rhodia (bižuterie) může gravírování odkrýt narůžovělou slitinu kovu, výsledná rytina může být lehce růžová.

Informace k odesílání: Šperky nebo manžetové knoflíčky s rytinou předáváme rytci k vyhotovení po Vašem odsouhlasení námi zaslaného návrhu a zaplacení služby na náš účet.

Bližší informace k platbě: Jedná se o službu na zakázku, objednávka je zaplacena předem na účet, viz obchodní podmínky bod 4, odst. 4.7. Na zakázku se nevztahuje odstoupení od kupní smlouvy viz obchodní podmínky bod 6, odst. 6.1.1.