Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

Uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.knoflickymanzetove.cz (prodávající), jehož provozovatelem je Anna Svatošová, Poláčkova 1825, Sokolov, IČ: 04881117. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (kupujících).

 

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
2.2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká až v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.
2.3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
2.4. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
2.5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.
2.6. Vyplněním registračního formuláře v „nové registraci“, či objednávky v rámci internetového obchodu www.knoflickymanzetove.cz kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

 

  1. Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné

3.1. Veškeré zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou uvedenou v popisu objednaného zboží, tj. do 3dnů (72h), kromě víkendu a svátku. 
3.2. V případě, že z provozních důvodů nebude možné expediční lhůtu dodržet, bude zákazník o této skutečnosti okamžitě informován e-mailem.
3.3. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího.
3.4. Přepravné se mění v závislosti na zákazníkem vybraném způsobu dopravy.
3.5. Platební podmínky a popis jednotlivých druhů plateb je specifikován v menu „Platební podmínky".

3.6. Prodávající požaduje úhradu celé kupní ceny před odesláním zboží v případě, že je zboží vyráběno na zakázku, nebo je na zakázku upraveno, tj. opatřeno rytinou či gravurou.

  1. Reklamace

4.1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s „Reklamačním řádem“ internetového obchodu a právním řádem platným v ČR.
4.2. Reklamační řád internetového obchodu je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek a je specifikován v patičce webu "Reklamační řád“.

 

  1. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka

5.1. Kupující má právo podle odstavce 6 novely Občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

5.2. Pokud se kupující rozhodne pro odstoupení, vyplní formulář Formulář pro vrácení zboží a pošle e-mailem na adresu info@knoflickymanzetove.cz. Zároveň musí poslat nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu doporučeně (nikoliv dobírkou, ta bude odmítnuta) zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání zásilky) na adresu: Jitka Richterová, U Hostavického potoka 727/13, Praha 9, 19800

5.3. Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem do 30 dnů od data doručení. Při splnění všech výše uvedených podmínek bude vrácena hodnota zboží a hodnota nejlacinějšího způsobu přepravy, který je v nabídce internetového obchodu, po obdržení zboží na účet kupujícího. Pokud bude kupující požadovat navrácení platby formou poštovní poukázky, vyhrazuje si prodejce ponížit odesílanou platbu o náklady vzniklé při jejím odeslání dle aktuálního sazebníku České pošty.

! Máte-li jakýkoliv jiný dotaz týkající se zboží, který chcete vrátit i po lhůtě 14 dnů a zboží je nepoužité a nepoškozené, kontaktujte nás! Pokusíme se nalézt společné řešení.

 

  1. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

6.1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává
- výrazným způsobem se změnila cena výrobku

V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část kupní ceny, nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo zaslána na adresu v nejkratším možném termínu.

6.2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

7. Závěrečná ustanovení

7.1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách www.knoflickymanzetove.cz (prodávajícího) v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
7.2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v internetovém obchodě, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.
7.3. V situacích, které neupravují tyto "Obchodní podmínky" se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

 

  1. Ochrana osobních dat

Jako zákazník musíte do objednávky uvést následující údaje:

Jméno a příjmení
Adresu pro zaslání zboží
Telefonní kontakt pro ověření Vaší objednávky
E-mail

Tyto údaje jsou nezbytné pro zaslání nakoupeného zboží, zaúčtování a komunikaci s Vámi.

Chcete-li daňový doklad vystavit na jinou adresu než je dodací, měli byste ještě uvést následující údaje:

Jméno a příjmení nebo název firmy
Adresu (fakturační, případně korespondenční)

DIČ

Všechna tato data chráníme před zneužitím a neposkytujeme je třetím stranám.

 

Copyright © 2010 – 2020 knoflickymanzetove.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.