Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. VŠE O NÁKUPU
 3. OBCHODNÍ PODMÍNKY
Všeobecné obchodní podmínky

ZPĚT úvodní strana

Vážení zákazníci,

jsme česká maloobchodní firma zaměřená na distribuci a prodej modních doplňků - manžetových knoflíčků.

V e-shopu Vám nabízíme manžetové knoflíčky rozmanitého stylu a designu, které jsou určeny pro různé příležitosti, do společnosti, na pracovní schůzky, do kanceláře i na svatbu. Knoflíčky jsou za velmi příznivé ceny, vyrobeny ze slitiny kovu a pokryty vrstvou Rhodia, proto nikdy neztratí svůj zářivý lesk. Nabízíme i ocelové manžetové knoflíčky.

Na knoflíčky je záruka 24 měsíců. Zboží je možné vyměnit, případně vrátit do 14ti dnů. Viz e-shop obchodní podmínky.

Naším cílem je v ČR přispět k rozšíření sortimentu o manžetové knoflíčky, které zaujmou nejen svým stylem a designem, ale i kvalitou a přiměřenou cenou.

Specifikace a konkrétní popisy produktů naleznete v jednotlivých kategoriích, do kterých je e-shop rozdělen.

Sortiment budeme postupně rozšiřovat. Nabídku obohacujeme o další super kousky, abychom potěšily i ženy.

Přejeme Vám příjemné nakupování.

Tým www.knoflickymanzetove.cz

 E-shop manžetové knoflíky

Název firmy: Anna Svatošová

Korespondenční adresa: Poláčkova 1825, Sokolov, 35601

Kontakty

Mob.: +420 602 626 631

e-mail: info@knoflickymanzetove.cz

Fakturační údaje

číslo účtu 1491667014/3030 (AirBank) IČ: 04881117

 

 1. Úvodní ustanovení

Uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.knoflickymanzetove.cz (prodávající), jehož provozovatelem je Anna Svatošová, Poláčkova 1825, Sokolov, 35601 IČ: 04881117. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (kupujících) v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“).

 1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

2.2. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením a přijetím objednávky (akceptací), která je prodávajícím zaslána kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.

2.3. Každá provedená objednávka je závazná (Občanský zákoník § 1759, zákon č. 89/2012 Sb). Nevyzvednutí zásilky na dobírku se dle zákona nepovažuje za odstoupení od smlouvy. 

2.4. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

2.5. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

2.6. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

2.7. Vyplněním registračního formuláře v „nové registraci“, či objednávky v rámci internetového obchodu www.knoflickymanzetove.cz kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

 1. Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné

3.1. Zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou uvedenou v popisu objednaného zboží, tj. do 2dnů (48h), kromě víkendu a svátku. Expediční lhůta se pro doručení Českou poštou, a.s. prodlužuje o počet dní dle zvoleného způsobu doručení. Expedice prostřednictvím kurýra započne dnem objednání.

3.2. V případě, že z provozních důvodů nebude možné expediční lhůtu dodržet, bude zákazník o této skutečnosti okamžitě informován e-mailem. 

3.3. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího. 

3.4. Přepravné se mění v závislosti na zákazníkem vybraném způsobu dopravy.

3.5. Platební podmínky a popis jednotlivých druhů plateb je specifikován v menu „Platební podmínky".

3.6. Prodávající požaduje úhradu celé kupní ceny před odesláním zboží v případě, že je zboží vyráběno na zakázku, nebo je na zakázku upraveno, t.j. opatřeno rytinou či gravurou.

 1. Reklamace

4.1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s „Reklamačním řádem“ internetového obchodu a právním řádem platným v ČR.

4.2. Reklamační řád internetového obchodu je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek a je specifikován v menu "Reklamační řád

 1. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka

5.1. V souladu se zákonem č 89/2012 Sb., Občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit uvedené podmínky:

 1. Odeslat žádost o odstoupení od smlouvy, formulář si stáhnete zde: Formulář odstoupení od smlouvy, na adresu prodávajícího, nebo e-mailem. Žádost musí obsahovat veškeré identifikační informace, jako je číslo faktury, datum prodeje a formu vrácení peněz. 
 2. Zboží doručit do 14ti dnů na adresu prodávajícího (nezapomeňte pojistit do výše hodnoty zboží a zabezpečit v obálce-balíku proti poškození při přepravě) spolu s přiloženou kopií výše uvedené žádosti. Zboží musí být nepoužité a být v původním stavu. 

Neposílejte zboží na dobírku – z důvodů nemožnosti kontroly nemůže být převzato!

5.2. Dle čl. d). § 1837 zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku nelze uplatnit odstupení od smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Jedná se o zboží na zakázku (např. knoflíčky opatřené rytinou). 

5.3. Při splnění všech výše uvedených podmínek bude vrácena hodnota zboží a hodnota nejlacinějšího způsobu přepravy, který je v nabídce internetového obchodu, po obdržení zboží, na účet kupujícího. Pokud bude kupující požadovat navrácení platby formou poštovní poukázky, vyhrazuje si prodejce ponížit odesílanou platbu o náklady vzniklé při jejím odeslání dle aktuálního sazebníku České pošty.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci, bohužel, akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na Vaše náklady zpět. Prodávající je oprávněn účtovat kupujícímu další vzniklé náklady.

Máte-li jakýkoliv jiný dotaz týkající se zboží, který chcete vrátit i po lhůtě 14 dnů a zboží je nepoužité a nepoškozené, kontaktujte nás, pokusíme se nalézt společné řešení.

 1. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

6.1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává 
- výrazným způsobem se změnila cena výrobku

V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část kupní ceny, nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo zaslána na adresu v nejkratším možném termínu.

6.2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

 1. Závěrečná ustanovení

7.1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách www.knoflickymanzetove.cz (prodávajícího) v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

7.2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v internetovém obchodě, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.

7.3. V situacích, které neupravují tyto "Obchodní podmínky" se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

 1. Ochrana osobních dat

Jako zákazník musíte do objednávky uvést následující údaje:

Jméno a příjmení
Adresu pro zaslání zboží
Telefonní kontakt pro ověření Vaší objednávky 
E-mail

Tyto údaje jsou nezbytné pro zaslání nakoupeného zboží, zaúčtování a komunikaci s Vámi. 

Chcete-li daňový doklad vystavit na jinou adresu než je dodací, měli byste ještě uvést následující údaje:

Jméno a příjmení nebo název firmy 
Adresu (fakturační, případně korespondenční)

DIČ

Všechna tato data chráníme před zneužitím a neposkytujeme je třetím stranám.

 

DOPRAVA:  doporučeně ČESKOU POŠTOU Česká pošta50,- Kč (do 2., max 3. dne od expedice)

                     doporučeně PPL Kurýr PPL 90,- Kč (zpravidla do 2. dne od expedice)

                     doporučeně ZÁSILKOVNA Zásilkovna 60,- Kč (doručení za 1-2. dny od expedice do vybrané prodejny)

PLATBA: NA DOBÍRKU 35,- Kč (pro usnadnění, nechte si poslat do zaměstnání) 

KE KAŽDÉMU PÁRU MANŽETOVÝCH KNOFLÍČKŮ papírová KRABIČKA ZDARMA

© 2010 – 2019 knoflickymanzetove.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.