Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

tel: +420 602 626 631
napište nám
č. účtu 1491667014/3030 (AirBank)

VŠE O NÁKUPU » NEVYZVEDNUTÍ DOBÍRKY
Nevyzvednutí dobírky - ZÁVAZNOST PROVEDENÉ OBJEDNÁVKY

ZPĚT úvodní strana

Pravidla při nevyzvednutí zboží doručované na dobírku

Objednávka učiněná přes e-shop www.knoflickymanzetove.cz je závazná (Občanský zákoník § 1759, zákon č. 89/2012 Sb).

V případě, že kupující předem uvede důvod zrušení objednávky (nemá již o zboží zájem), bude objednávka zrušena. Pokud se tak nestane, tj. nezruší předem objednávku z jakéhokoliv důvodu, i bez udání důvodu, budou, dle platných zákonů ČR, dodavatelem www.knoflickymanzetove.cz účtovány vzniklé náklady na odeslání zásilky konečnému zákazníkovi.

Nevyzvednutí zásilky doručované na dobírku se dle zákona nepovažuje za odstoupení od smlouvy. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků.

Bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží. Z registru dlužníků bude jméno zákazníka odstraněno až po uhrazení všech závazků. 

Pokud pohledávka nebude uhrazena, budou podstoupeny další kroky související s vymáháním závazku pomocí inkasní společnosti.

Níže uvádíme orientační náklady, které nepřevzetím zboží e-shopu vznikají:

  1. Poštovné České pošty cca 50 až 100 Kč (doporučený dopis, obchodní balík, dobírka)
  2. Poštovné kurýrních služeb PPL apod. 90 až 140 Kč
  3. Svoz na poštu 20 Kč
  4. Administrativní náklady (balné apod.) 20 Kč